Iváncsik Gergő a válogatott után Veszprémnek is búcsút int

2017. február 16., csütörtök 11:40 Írta:  Omega Hírek/ Handball Planet Kategória: Sport
Iváncsik Gergő a válogatott után Veszprémnek is búcsút int Fotó: alchetron.com

17 év után Iváncsik Gergő elhagyja a Telekom Veszprémet - értesült a Handball Planet.

A szélső játékost a fraciaországi világbajnokságon végig a kispadon ültette Xavi Sabate.

A múlt héten a győri születésű játékos bejelentette, hogy nem vállal több válogatottságot. Akkor azt nyilatkozta, nincs benne sértettség, és nem így akarta befejezni válogatott szereplését.

Néhány napja azt is Handball Planet írta meg, hogy két sztárjátékost is igazol a Veszprém, William Accambryt és Kentin Mahet.

Iváncsik Gergő bajnokságot 15, Magyar Kupát 13 alkalommal nyert a Veszprémmel, ezen kívül KEK-győztesnek, kétszeres SEHA Liga-győztesnek és háromszoros Bajnokok Ligája-döntős a bakonyi csapattal.